Помилка бази даних WordPress: [Table './tlnewstest/wp_post_views' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]SELECT SUM(count) AS views
FROM wp_post_views
WHERE id IN (46418) AND type = 4
У Новояворівській лікарні на Львівщині від коронавірусу померли чоловік та жінка. Лікарі цілий місяць боролися за життя подружжя у реанімації, однак врятувати хворих не вдалося. Про це повідомила у “Facebook” Леся Баранюк, сестра померлої.
Чоловік Володимир помер надвечір, а його жінка Марія — ще зранку.
“Все життя разом: школа, одруження у 18 років, народження чудових синів і прекрасної доні, одна палата в реанімації впродовж місяця. Вона завжди жартувала, що вони помруть в один день, а він додавав: “Тільки ти трохи швидше”, — написала сестра..

Так і сталось — Марія та Володимир померли в один день.
“Володя зміг прожити без дружини лише 12 годин”, — додала Леся.
Головний лікар Новояворівської лікарні імені Юрія Липи Григорій Мороз розповів журналістам “24 каналу”, що померлим було по 66 років. Їх госпіталізували з пневмонією ще 29 вересня. Щеплення від коронавірусу подружжя не робило. Володимир раніше пережив інфаркт, а у його дружини діагностували цукровий діабет.
За словами Мороза, впродовж вересня–жовтня у Новояворівській лікарні від коронавірусу померло 59 людей. Усі вони були невакцинованими.