Помилка бази даних WordPress: [Table './tlnewstest/wp_post_views' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]SELECT SUM(count) AS views
FROM wp_post_views
WHERE id IN (42646) AND type = 4
У Польщі обірвалося життя 24-річного українця Турецького Ігоря. Хлопець проживав на Львівщині, а у Польщу поїхав на заробітки. Трагедія сталася під час пожежі у будинку в якому мешкав українець. Зазначається, що у Ігоря залишилася вагітна наречена.
Близькі та знайомі просять допомогти зібрати кошти щоб доправити його тіло в Україну і поховати на рідній землі. Про це повідомляє Наталія Сопрун у групі “Наши в Катовице | Katowice | Польша”:
“Страшне горе трапилося з нашим товаришом.!!! Який проживав в Польщі в місті Катовіце. Від тяжких опіків в лікарні помер Турецький Ігор(хлопцеві 24 роки). Великі гроші потрібні для транспортування тіла Ігора на Україну, де чекає сина мама для поховання. У Ігора залишилася вагітна наречена. Вірю що світ не без добрих людей.Давайте допоможемо разом” – йдеться у дописі.


В Україні допомогти родині можна за реквізитами: 5375414115762600 Олег М. (монобанк) – про це пише Анна Савицкая у групі Дрогобич демократичний.
