Помилка бази даних WordPress: [Table './tlnewstest/wp_post_views' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]SELECT SUM(count) AS views
FROM wp_post_views
WHERE id IN (17792) AND type = 4

31 липня в анексованому Криму мікроавтобус Mercedes Sprinter врізався у вантажівку, що їхала попереду. Загинули вісім осіб, четверо постраждали, повідомляє Інтерфакс з посиланням на МВС РФ.
“У Білогірському районі на автодорозі Таврида в районі села Русаківка водій автомобіля Mercedes Sprinter, попередньо, заснув за кермом, допустив зіткнення з вантажівкою, що йшла попереду. Внаслідок ДТП загинуло вісім осіб, чотири людини постраждали”, – йдеться в повідомленні.
За інформацією водій був тверезий, але не дотримувався режиму праці і відпочинку, про це повідомляє korespondent.net.