Сенсаційна поразка грандів українського футболу в 20-му турі Favbet Ліги (результати)

У п’ятницю, 28 лютого, відбувся перший матч 20-го туру Favbet Ліги, де зустрілись на стадіоні “Дніпро Арена” команди Дніпро-1 та Динамо Київ. Глядачів на матчі було 7278.

Уже на 6-й хвилині матчу Динамо Київ залишилось в меншості, червону картку отримав Віталій Буяльський, попередньо арбітр матчу Катерина Монзуль фіксувала просто фол, а з допомогою системи VAR було вирішено, що це все ж даний епізод матчу вартий вилучення. Наприкінці першого тайму система VAR зіграла вже на користь команди Динамо Київ, де в штрафному майданчику зіштовхнулись Назарій Русин та Сергій Кравченко. Спочатку у цьому моменті Русин отримав жовту картку за симуляцію, проте з допомогою VAR арбітр матчу переглянувши, поставила пенальті у ворота Дніпра-1 та відмінила жовту картку. Пенальті впевнено виконав Беньямін Вербич та вивів команду вперед. Команди пішли з рахунком 0:1 на перерву.

У другому таймі переломним моментом стала 63 хвилина матчу, коли на заміну Дніпра-1 вийшов Владислав Супряга, і вже на 73-й хвилині зрівняв рахунок. На 75-й хвилині арбітр матчу Катерина Монзуль зрівняла склади команд та дала червону картку гравцеві Дніпро-1 Володимир Польовий. Далі Владислав Супряга збільшив перевагу своєї команди забивши ще два голи на 82-й хв. та на 90-й хв.
Команда Дніпро-1 перемогла у цьому матчі із рахунком 3-1.

У суботу, 29 лютого, відбувалось три матчі Favbet Ліги.

Матч “Львів” – “Олександрія” завершився з рахунком 1 – 1.

Голи: Богдан Мишенко (10 хв.) – “Олександрія”, Альваро (87 хв.) – “Львів”.
Кількість глядачів присутніх на стадіоні “Україна” (Львів) – 920.

Матч “Десна” – “Маріуполь” завершився із рахунком 4 – 0.

Голи: Андрій Тотовицький (11 хв., 20 хв.), Олександр Філіппов (58 хв., пенальті), Владислав Калітвінцев (90+2 хв.).
Кількість глядачів присутніх на стадіоні ім. Ю. Гагаріна (Чернігів) – 3417.

Матч “Колос” – “Карпати Львів” завершився із рахунком 2 – 1.

Голи: Олег Ільїн (11 хв.), Кирило Петров (42 хв.) – обидва “Колос”, Артем Козак (78 хв.) – Карпати Львів.
Кількість глядачів присутніх на стадіоні “Оболонь-Арена” (Київ) – 2780.

У неділю, 1 березня відбувалось два матчі Favbet Ліги.

Матч “Зоря” – “Олімпік” завершився із рахунком 1 – 0.

Голи: Владислав Кабаєв (77 хв.)
Кількість глядачів присутніх на стадіоні “Славутич-Арена” (Запоріжжя) – 2411 .

Матч “Ворскла” – “Шахтар Донецьк” завершився із рахунком 1 – 0.

Голи: Руслан Степанюк (30 хв.)
Кількість глядачів присутніх на стадіоні “Ворскла” ім. О. Бутовського (Полтава) – 8776 .

Сенсаційною поразкою лідера прем’єр-ліги завершився 20 тур. Варто додати, що після матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти Бенфіки гравці основи Пятов, Мораєс, Тайсон, Ісмаїлі, Степаненко Маркос Антоніо навіть не потрапили до заявки, а на лаві для запасних не опинилося нікого старшого за 21 рік. “Гірники” ніяк не могли знайти свою гру, позначилася незіграність та неорганізованість саме цієї комбінації гравців. Відтак, команда “Ворскла” перемогла та завдала першої поразки “Шахтарю” у Favbet Лізі сезону 19/20.