Львівський каратист Станіслав Горуна став чемпіоном Європи і встановив історичне досягнення

Капітан збірної України з карате Станіслав Горуна став чемпіоном Європи-2021 ваговій категорії до 75 кг.

32-річний уродженець Львова у вирішальній битві шокував зірку світового карате, 11-разового чемпіона Європи – азербайджанця Рафаеля Агаєва.

Фінал виявився вкрай драматичним. Всього за півхвилини до кінця сутички 36-річний азербайджанець отримав перший бал, зламавши оборону Станіслава.

Однак Горуна продемонстрував вольовий характер і встиг за 6 секунд до фінального гонгу вирвати перемогу. Українець з розвороту потрапив в голову Рафаелю і завершив поєдинок на свою користь – з рахунком 3: 1.

У кар’єрі Горуна це перша золота медаль чемпіонатів Європи. Більш того, Станіслав став першим в історії українського чоловічого карате, кому вдалося отримати золоту медаль першості континенту. До цього моменту тільки українські жінки брали “золото” Європи – таких було аж 5 представниць “синьо-жовтого” прапора.