У згорілому одеському коледжі виникло нове загоряння

В Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, в якому 4 грудня сталася пожежа, призупинено слідчі дії через відновлення займання, повідомив начальник слідчого управління одеської поліції Сергій Шайхет.

«Зараз є ускладнення з оглядом місця події в тому плані, що й досі пожежу повністю не погашено. І, як мені доповіли, годину тому, її знову почали гасити водою, й слідчі припинили огляд місця пригоди», – сказав Шайхет на нараді в Одеській облдержадміністрації, повідомила агенція УНІАН.

За його словами, зараз встановлюється, де саме могли перебувати зниклі безвісти люди – на якому поверсі, аудиторії тощо. Уточнюється список зниклих, опитуються очевидці тощо.

Шайхет підтвердив, що офіційно, станом на ранок 6 грудня, відомо про двох загиблих – 16-річну студентку й жінку, виявлену ввечері під завалами.

«Думская» пише, що друга загибла – Бортюк Анна Леонідівна 1976 року народження. Про її смерть міська влада повідомляла ще у день, коли сталася пожежа, однак тоді інформація не підтвердилась. Тіло жінки дістали з-під завалів увечері 5 грудня.

Масштабна пожежа в будинку Асвадурова, де розташований Одеський коледж економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу сталася вранці 4 грудня в кабінеті його завідувачки. Ймовірно, Ймовірною причиною пожежі став несправний продовжувач.

Понад 20 людей досі перебувають у лікарнях, а кількість зниклих, без урахування знайденої жінки, становить 14 людей: про втрату зв’язку з однією зі студенток до поліції повідомили її батьки. До того студентки не було в списках зниклих.

Як і раніше, ризик обвалу пошкодженої вогнем будівлі зберігається.

Як повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, уряд створив спецкомісію з розслідування причин пожежі, яка має доповісти уряду про результати розслідування до 20 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *