«Львівська Політехніка» опинилася на 5 місці рейтингу, а Франковий університет посів 8 сходинку.
Львівський медуніверситет зупинився на 17 позиції.
Решта закладів вищої освіти – поза сотнею.
При укладанні показника успішності університетів брали до уваги сучасні тенденції розвитку, академічну та наукову діяльність, цитованість наукових праць, винахідницьку діяльність та привабливість для абітурієнта.
До слова, рейтинг вишів «Топ-200 Україна 2020» презентували Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory.
У рейтингу 1 місце посів Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Цей навчальний заклад посунув з 1 сходинки Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Католицький університет у Львові став найкращим приватним закладом вищої освіти України у 2020 році.
До трійки лідерів приватних закладів вищої освіти увійшов також Львівський торгово-економічний університет, а 5 сходинку закріпив за собою медичний інститут.
При складанні рейтингу використовували такі результати:
«ТОП-200 Україна» – для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.
Рейтинг «Scopus» – результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.
Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» – рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зарахували до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).