Польща відновила авіасполучення з Україною та скасувала обов’язковий двотижневий карантин для українців, які прибувають літаком.
Обмеження скасовані лише для пасажирів літаків.

Про це повідомляється на сайті Республіки Польща, інформує Твоя Україна.
“Від 1 липня 2020 року пасажири літаків, які прибувають з України до Польщі, звільняються від зобов’язання пройти 14-денний карантин”, – йдеться у повідомленні.
Водночас в’їзд для українців все ще залишається обмеженим, зокрема, кордон можна перетнути лише у чотирьох пунктах пропуску. Це “Краківець – Корчова”, “Рава-Руська – Гребенне”, “Ягодин – Дорогуськ” та “Шегині-Медика”. В усіх них здійснюється автомобільне сполучення, а “Шегині-Медика” – єдиний пункт пропуску, де також діє піше сполучення.
Польські прикордонники також нагадали, що на в’їзді до Польщі щодо іноземців продовжують діяти обмеження, зокрема вимога карантину.
Як повідомлялося, 5 країн готові приймати українських відпочивальників, але деякі з них висунули свої умови.

Українці вже можуть полетіти на відпочинок до:
- Туреччини;
- Єгипту (але з обов’язковим дотриманням 14-денної самоізоляції після повернення додому, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19);
- Албанії;
- Хорватії (за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла);
- Чорногорії (за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин).
Нагадаємо, що 29 травня Рада міністрів Польщі видала розпорядження, що на борту всіх повітряних транспортних засобів, у тому числі і при здійсненні чартерних рейсів, тепер можна перевозити таку кількість пасажирів, яка займає не більше половини від максимальної кількості посадочних місць на борту.