На Яворівщині реалізують проєкт за кошти державного фонду регіонального розвитку

У середу, 13 травня, на засіданні Кабінету Міністрів України схвалили розроблений Мінрегіоном проект розпорядження “Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2020 року» з урахуванням змін, внесених до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”.

Відтак, у поточному році реалізовуватиметься 22 проєкти на загальну суму 232,7 млн грн, з яких 12 проєктів на суму 152,0 млн грн –  в межах національної програми “Велике будівництво”. Зокрема, це – 6 шкіл, 4 садочки, 2 спортивних об’єкти.

Про це інформує Твоя Львівщина, посилаючись на Департамент економічної політики Львівської ОДА.


У Яворівському районі за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) реалізовують наступний проєкт:

Реконструкція (термомодернізація) Фізкультурно-оздоровчого комплексу «Старт» в м.Новояворівськ

Проведення заходів термомодернізації будівлі забезпечить зменшення втрат тепла і нераціонального використання теплової енергії, зменшення витрат бюджетних коштів за спожиті енергоносії та підвищення температурного режиму всередині приміщення, а отже, покращення умов для працівників, відвідувачів, тренерів і вихованців спорткомплексу. Комплекс «Старт» є центром спортивного життя м.Новояворівська і Яворівського району в цілому. Тут функціонують секції з різноманітних видів спорту та відбуваються змагання різного рівня. Комплекс «Старт» є центром спортивного життя м.Новояворівська і Яворівського району в цілому. Тут функціонують секції з різноманітних видів спорту та відбуваються змагання різного рівня.
Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.