Сокальський район віднесли до зеленої карантинної зони (перелік обмежень)

31 липня 2020 року державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішеня поділили Україну на чотири зони карантину: зелену, жовту, помаранчеву та червону.
Сокальський район ( в тому числі місто Червоноград) потрапив до зеленої карантинної зони.

Про це інформує Твоя Львівщина, посилаючись на прес-службу Міністерства охорони здоров’я України та міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова.

“Закінчилося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З”, – написав у Telegram міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Згідно інтерактивної карти Сокальський район та місто Червоноград віднесли до зеленої карантинної зони.

Скріншот – Інтерактивна мапа Центру Громадського здоров’я МОЗ України

Зелена карантинна зона передбачає:

  • перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
  • проведення масових заходів – не більше 1 людини на 5 кв.м;
  • кінотеатри із заповненістю на 50%;
  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Окрім Сокальського району, до зеленої зони на Львівщині потрапили ще 13 районів. Обласний центр Львів – в помаранчевій зоні.


Варто зазначити, що з 3 серпня у залежності від епідеміологічної ситуації на території області або кожної окремої адміністративно-територіальної одиниці встановлюється один із чотирьох рівнів епіднебезпеки поширення коронавірусу:  “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”. 

Світлина – Львівська ОДА.