У Сокальському районі госпіталізували пацієнта з підозрою на коронавірус

За оперативною інформацією, з 21:00 години 20 березня до 09:00 години 21 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію з’явилось ще дев’ять пацієнтів. Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Про це повідомляє Твоя Львівщина, посилаючись на пресслужбу Львівської ОДА.

До інфекційної лікарні госпіталізували 8 осіб з міст: Львів, Дрогобич, Кам’янка – Бузького району, Тернопільської області, Жовківського району, Сокальського району. Ще один пацієнт – громадянин Великої Британії, який уже 6 років проживає у місті Львові.

Проводяться обстеження пацієнтів, аналізи на COVID-19 будуть відібрані та відправлені до Києва.

Ілюстративне зображення

Зараз у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні на лікуванні знаходиться 42 особи. На самоізоляції знаходяться 9 осіб. За увесь час виписано – 11 пацієнтів. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. Стан усіх хворих – стабільний. Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі.


Загалом на Львівщині із підозрою COVID- 19 звернулося 62 особи.


Як повідомлялось раніше, за результатами тестів у 6 осіб – грип, ГРВІ. Ще 4 результати тестів – від’ємні. За увесь час в сумі у 10 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 52 особи. У одного пацієнта – позитивний результат тесту на коронавірус. Очікуються результати повторного тесту.