На Мостищині виявили арсенал боєприпасів часів 2 світової війни

В понеділок, 16 березня ,піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком боєприпаси часів ІІ Світової війни у трьох місцях області, зокрема:
О 13:40 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком ручну гранату (РГ-42) часів ІІ Світової війни, що було виявлено поблизу с. Княжий Міст Мостиського району, під час заготівлі дров в лісосмузі.
О 16:00 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 2 од. -76 мм артилерійських снаряди та 1 од.- 45 мм артилерійський снаряд, які були виявлені поблизу с. Бортятин Мостиського району під час прогулянки в лісі.
Та о 19:09 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком ручну гранату(Ф-1) часів ІІ Світової війни, поблизу с. Пісок Мостиського району під час прогулянки лісом.


Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

дснс