На Бродівщині піротехніки вилучили 3 артилерійських снаряди часів ІІ Світової війни ( фото )

В середу , 20 травня о 13:00 піротехнічною групою 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 1 од. 75 мм та 1 од. 57 мм артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни, які були виявлені в с. Накваша Бродівського району місцевими мешканцями під час випасання худоби на пасовищі.


Цього ж дня о 17:00 піротехнічною групою 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 122 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Дана вибухонебезпечна знахідка була виявлена в с. Конюшків Бродівського району в полі під час земляних робіт.


Шановні громадяни! Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається з проханням неухильно дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки. Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не беріть до рук небезпечний предмет, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102»!