У Львівській області зафіксували нові випадки з підозрою захворювання на коронавірус

Сьогодні, 24 березня, у період з 08:30 год. до 17:30 год. у Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося 5 осіб, згідно інформації, яку надав лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Про це повідомляє Твоя Львівщина, посилаючись на прес-службу Львівської ОДА.

Повідомляється, що сьогодні звернулись пацієнти з підозрами на коронавірусну інфекцію з міста Львова, Новояворівська, Пустомит та Городоцького району.

Станом на сьогодні, на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 38 осіб. На самоізоляції знаходяться 43 осіб. За увесь час виписано – 37 пацієнтів.
Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого.


Зображення ілюстративне

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 118 людей.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 2 результати тестів – від’ємні на коронавірус. За увесь час в сумі у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 89 осіб. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.У Львові зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

На Львівщині підтвердили другий випадок коронавірусу