У Львові через Covid – 19 вся родина опинилася у лікарні

У Львові через коронавірус до лікарні потрапила вся родина – повідомляє «Твоя Львівщина», посилаючись на видання «zaxid.net»

Тато, мамо та двоє дітей опинились у лікарні через Covid -19. У батьків вже підтверджено діагноз через ПЛР – тестування, у двох синів, віком 12 і 3 років діагностували пневмонію, наразі очікують результати ПЛР- тестування.

У матері важкий перебіг захворювання, вона перебуває у Львівській обласній інфекційній лікарні. У батька стан середньої важкості, він разом з дітьми знаходиться у ОХМАДИТі.

«Дітей до лікарні госпіталізували вчора. В обох дітей діагностували пневмонію, відібрали біоматеріал на ПЛР-дослідження і очікуємо на результати. У трирічного хлопчика захворювання протікає важче, у старшого – легше», – розповіла, директор дитячої лікарні Олександра Бурда.

Першим у сім`ї захворів батько. Це сталося 4 травня. У чоловіка раптово піднялася висока температура. Через п`ять днів, 9 травня, температура піднялася і у дружини. 11 травня подружжя здало аналізи на ПЛР – тестування , результати виявилися позитивими. Незадовго після цього температура піднялася і у дітей. Чоловік припускає, що міг заразитися коронавірусом на роботі, бо у них були випадки захворювання серед працівників. Але де він працює, чоловік не сказав.

Загалом станом на 25 травня, на Львівщині 1360 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 287 одужало, 37 померло.