Розбірки кримінальних кіл? На Мостищині загинув львівський підприємець Тарас Іваничко

Mitsubishi Pajero із Тарасом Іваничко підірвали близько 06:00 на приватній території поблизу бази відпочинку у селі Княжий Міст Мостиського району. Вибух пролунав у той момент, коли 41-річний чоловік сідав у автомобіль.

На місце одразу виїхало кілька десятків поліцейських із вибухотехніками та кінологами. Поліція посилила патрулювання траси Львів-Шегині, зупиняючи авто для перевірки документів у водіїв.

Тарас Іваничко є власником кількох фірм із доволі різних сфер бізнесу. На нього зареєстрована компанія «Атланта-АТ», що займається ремонтом автомобілів, «Сват Плюс», що займається будівництвами та виробництвом виробів з бетону, разом із братом Андрієм він є одним із засновників компанії «Верес ЛТД», що займається видобутком гравію та піску на Тернопільщині.

Окрім цього Тарасові Іваничку належить ПП «Час», що діє у Пустомитах як нічний клуб «Юкатан». а також фігурував у справі про самовільне захоплення землі біля кафе-бару у Городку.

Також 41-річний Тарас Іваничко був одним із кураторів грального бізнесу та пов’язаний з одним із місцевих кримінальних авторитетів, відтак вибух позашляховика пов’язують із розбірками кримінальних кіл.

Фото: Поліція Львівщини