Мер Львова запропонував оголосити канікули у школах з 19 жовтня

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував оголосити канікули у школах міста та області з понеділка, 19 жовтня, а не з 15 жовтня, як це запропонувало Міністерство освіти, мотивуючи це тим, що батькам треба час, щоб прилаштувати дітей.

«Звертаюсь до Львівської обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Зрозумійте, що у батьків були свої плани на період навчань. Не так легко швидко знайти, чим зайняти дитину, і щоб вона була в безпеці. Тому я закликаю розпочати осінні канікули у школах Львова та області принаймні з 19 жовтня, якщо вже цього вимагає ситуація», – написав Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, міський штаб постійно моніторить та аналізує ситуацію в місті щодо кількості інфікованих коронавірусом і відстежує епідеміологічну ситуацію. Однак рішення приймає обласна комісія з надзвичайних ситуацій, рішення якої є обов’язковими до виконання. Передає джерело.

Обласна комісія з питань ТЕБ і НС засідатиме завтра, 13 жовтня, тоді й вирішать, чи відправляти школярів Львівщини у дострокові канікули.

Міністерство освіти 12 жовтня рекомендувало перевести школи на осінні канікули з 15 до 30 жовтня через стрімкий ріст кількості хворих на Covid-19. Також МОН рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада в закладах вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти.