З 23 червня перевізники Львівщини відновлюють приміські та міжміські перевезення

З 23 червня, перевізники області відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину.

Про це йдеться на сторінці ЛОО ВГО “Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників”, інформує Твоя Львівщина.

В асоціації зазначили, що транспорт області працюватиме від завтра, 23 червня. Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року.

Крім цього АТП вживатимуть усіх необхідних заходів щоб перевезення були безпечними. Пасажирам в салон заходити можна лише в масках, а транспорт прийматиме тільки ту кількість пасажирів, на яку розраховані місця для сидіння.


Також комісія ТЕБ та НС внесла зміни до карантинних обмежень в області. На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 500 сформовані особливі правила в частині відновлення пасажирських перевезень. Зокрема, заборонено перебувати в громадському транспорті без масок або респіраторів, кількість пасажирів не може перевищує кількість місць для сидіння.

Слідкувати за дотриманням карантинних обмежень  на території Львівської області будуть мобільні групи у складі працівників поліції, Держпродспоживслужби  та представників органів місцевого самоврядування.

«Зауважень щодо відновлення транспортного сполучення немає, за умови дотримання усіх вимог», – зазначив Олег Когут, заступник директора Львівського лабораторного центру.