В одному з Львівських судів сплеск коронавірусу

Сьогодні, 17 червня у Личаківському районному суді Львова підтвердили новий випадок захворювання на коронавірус – інформує “Твоя Львівщина”, посилаючись на видання: “Форпост”.

Захворів ще один суддя і за деякими даними це вже шостий випадок у цьому суді за останні десять днів.

Інші працівники суду очікують результати лабораторних тестів. До кінця тижня судових засідань не очікується.

Про перший випадок захворювання стало відомо, ще у п’ятницю 7 червня, коли захворів один з суддів. Тоді ж у пресслужбі Личаківського районного суду заявили, що у зв’язку з хворобою установа тимчасово припиняє свою роботу. Після чого у всіх приміщеннях даної установи провели дезінфекцію, а працівників відправили на самоізоляцію.

А вже у понеділок 15 червня виявилося, що коронавірус підтвердили ще у чотирьох працівників цього суду.

“Підтверджено ще один випадок захворювання на коронавірус Covid-19. За результатами проведення ПЛР-тестування у ще одного судді виявлено РНК вірусу SARS-CoV-2. Крім цього, ще частина працівників суду очікує на результати аналізів”, –  повідомили у суді.

Речниця суду Марія Денис заявила, що до кінця цього тижня судові засідання в Личаківському районному суді Львова не відбуватимуться. Після отримання результатів лабораторного тестування для інших працівників суду визначать, чи працюватиме далі суд.

Фото ілюстративне