Від ускладнень, спричинених COVID-19, помер начальник львівського військового госпіталю

18 червня помер начальник Військово-медичного клінічного центру західного регіону Іван Гайда. Причиною смерті стало ускладення від коронавірусної інфекції.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує Твоя Львівщина.

“Щойно стало відомо, що від ускладнень через COVID-19, помер Іван Гайда, начальник Львівського військового госпіталю. Відданий лікар, який врятував немало життів наших військових. Співчуття рідним та близьким! Вічна пам’ять” – написав у фейсбуці міський голова Львова.


Іван Гайда народився 7 грудня 1961 в с. Бариш Бучацького району на Тернопільщині. Був полковником медичної служби Збройних сил України, лікарем вищої категорії та начальником Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Навчався в Івано-Франківському технічному училищі №1. Пізніше — на лікувальному факультеті Івано-Франківського медичного інституту та військово-медичному факультеті (Куйбишевський медичний інститут). Також мав ступінь магістра за спеціальністю «Державне управління».

У 2002—2010 роках був заступником начальника Військово-медичного клінічного центру західного регіону, по тому — начальником центру.

У 2014 році йому присвоєно звання заслуженого працівника охорони здоров’я України. У 2015 році нагороджений орденом Данила Галицького.