Стали відомі переможці новорічного турніру з баскетболу на Львівщині

27 грудня у м. Пустомити відбулися міжрайонні новорічні юнацькі змагання з баскетболу, у яких взяли участь команди Пустомитівської ЗОШ №1, Пустомитівської ЗОШ №2 ( ДЮСШ “Юність”), Перемишлянської загальноосвітньої школи-гімназії та Львівської гімназії “Євшан”.

У першому півфіналі зустрілись команди Пустомитівської ЗОШ №1 та Перемишлянської школи-гімназії. В результаті перемогла команда з Перемишлян з рахунком 36:23.

У другому півфіналі юні баскетболісти Пустомитівської ДЮСШ “Юність” здолали гімназистів зі Львова з результатом 45:30 і вийшли до фіналу.

В матчі за третє місце, де зустрічались Пустомитівська ЗОШ №1 та Львівська гімназія “Євшан” перемогли львів’яни.

У головному двобої зійшлись переможці перших поєдинків і в боротьбі за кубок перемогу здобула ДЮСШ “Юність”, натомість перемишлянські баскетболісти задовільнились “сріблом”.

Таким чином хлопці з ДЮСШ “Юність” оформили “золотий дубль”, вигравши два турніри поспіль.

Команда Пустомитівської ЗОШ №2 ( ДЮСШ “Юність”), переможці турніру
Нагородження команди Перемишлянської загальноосвітньої школи-гімназії
Свято баскетболу вдалося!

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами! Керівники відділів освіти, молоді та спорту і директор ДЮСШ привітали учасників, подякували усім за спортивну боротьбу та побажали юнакам успіху в подальших змаганнях!