Бонуси за Євро – на благодійність: Андрій Ярмоленко відзначився благородним вчинком

Помилка бази даних WordPress: [Table './tlnewstest/wp_post_views' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]
SELECT SUM(count) AS views FROM wp_post_views WHERE id IN (47227) AND type = 4

Влітку цього року на Євро-2020 збірна України під керівництвом Андрія Шевченка зуміла пробитися в 1/4 фіналу. Це велике досягнення для нашої збірної, тому УАФ щедро винагородила футболістів.

Про це інформує Твоя Львівщина посилаючись на Instagram-сторінку Андрія Ярмоленка.


Капітан збірної України Андрій Ярмоленко вирішив скерувати зароблені кошти на благодійність. Футболіст купив обладнання дитячій лікарні ОХМАТДИТ.

“Як обіцяв, зароблені бонуси на Євро-2020 направив на благодійність. Сьогодні разом з моїм агентом і товаришем Вадимом Шаблієм передали Катерині Вікторовні Вільчевській, завідуючій відділення гемофілії лікарні ОХМАТДИТ, медичне обладнання”, – написав Ярмоленко в Instagram.



Сума грошей, яку заробили футболісти збірної України на Євро-2020, не розголошується.