Помилка бази даних WordPress: [Table './tlnewstest/wp_post_views' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]SELECT SUM(count) AS views
FROM wp_post_views
WHERE id IN (41916) AND type = 4
Зараз з’ясовують всі обставини події і те, що змусило немолоду жінку до такого кроку.
Жінка намагалась пограбувати відділення одного із банків біля площі Шевченка за допомогою іграшкового пістолета, який погрожувала працівникам і до того ж взяла заручницю.
Про це з місця повідомляє кореспондентка ТСН Наталя Ярмола.
Жінка в медичній масці забігла до банку і кинула в бік дверей запалювальну суміш, від якої зайнялися двері. Вона погрожувала присутнім пістолетом і вимагала 15 тисяч гривень. Свідки зуміли зачаїтись і викликати копів. На пожежу зреагували і рятувальники, тож до приміщення почали з’їжджатись машини патрульних і ДСНС.

Нападниця побачила присутність копів, схопила одну із присутніх свідків, приставила до неї пістолет і почала виходити із будівлі. Коли ж почалися перемовини, жінка почала стріляти у сходи. Тоді копи побачили, що пістолет стріляє несправжніми набоями, і почали затримання.
На підозрювану надягли кайданки, зараз з’ясовують всі обставини події і те,що змусило немолоду жінку до такого кроку.