Наступного тижня у Львові запрацює Фабрика святого Миколая

Помилка бази даних WordPress: [Table './tlnewstest/wp_post_views' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]
SELECT SUM(count) AS views FROM wp_post_views WHERE id IN (16655) AND type = 4

У п’ятницю, 13 грудня, у приміщенні львівського Палацу мистецтв відбудеться урочисте відкриття ХІХ Фабрики святого Миколая. Як повідомляє прес-служба ЛМР, цьогоріч 450 волонтерів роздадуть подарунки 2 тис. дітей із багатодітних чи малозабезпечених сімей.

Протягом 13–18 грудня волонтери працюватимуть на Фабриці святого Миколая та формуватимуть подарунки для дітей з багатодітних чи малозабезпечених сімей. Цьогоріч вони завітають до 2 тис. дітей.

Організатори акції «Миколай про тебе не забуде» закликають усіх, хто має можливість принести іграшки, солодощі, канцелярію, дитячі книжки чи інші речі, приносити їх на Фабрику святого Миколая (вул. Коперника, 17) до 16 грудня.

«Також запрошуємо долучитися до акції водіїв-помічників св. Миколая, котрі мають змогу допомогти нам з перевезенням волонтерів та подарунків ввечері 18 грудня від Фабрики святого Миколая до домівок дітей, які з нетерпінням чекають візиту від помічників Чудотворця», – зазначають організатори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *