Онкохвора дівчина з Дубенщини написала книгу казок.

Дванадцятирічна Марійка Колеснік зі села Плоска Дубенського району, яка бореться з важкою недугою, написала книгу казок.

Книга «Диво» Марійки Колеснік – це збірка з чотирьох казок із ілюстраціями юної авторки. Допомагала дівчинці втілити творчі задуми рівненська письменниця Олена Медвєдєва.

«Шкода, що всі ці казки написані й проілюстровані дванадцятирічною авторкою на лікарняному ліжку у відділенні дитячої онкогематології. А це, далебі, не те місце, яке може надихати. Навпаки – це поле бою. Те, що саме тут дитина знаходить у собі сили радіти життю, боротися за нього і творити дива, зворушує навіть дорослих скептиків», – відгукується про Марійку пані Олена.

Як розповідає мама юної письменниці Людмила Колеснік, Марійка занедужала в серпня 2019 року. Спершу помітили, що не бачить на праве око, а потім виявили пухлину в голові. Діагноз – пілоцитарна астроцитома. Дівчинку двічі оперували в Київському інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. Наразі Марійка – пацієнтка відділення онкогематології Рівненської обласної лікарні.

Попри нестепний біль, дівчинка тримається дуже стійко, ніколи не скаржиться. У середині грудня Марійка почала писати казки. Завдяки Олені Медвєдєвій, Людмилі Герус (літредактор) і Андрієві Тригубі (технічний редактор) вона вже побачила свою власну книжечку.

Дванадцятирічна Марійка Колеснік
Дванадцятирічна Марійка Колеснік