У Новояворівській районній лікарні імені Юрія Липи реконструюватимуть приймальне відділення

У межах реалізації Національного проекту “Велике будівництво” в Львівській області планують реконструювати та відремонтувати дев’ять приймальних відділень.

Про це інформує Твоя Львівщина, посилаючись на пресслужбу Львівської ОДА.

Відповідно до Порядку та умов надання місцевим бюджетам субвенції із держбюджету, на реалізацію проектів із реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 8 липня 2020 року № 612, затвердили перелік проектів із реконструкції приймальних відділень.

“Комісія Міністерства розвитку громад і територій взяла до уваги наші пропозиції щодо визначених об’єктів і виділила для Львівської області 72 млн грн на реконструкцію, капітальний ремонт приймальних відділень. Після проведення на об’єктах усіх робіт Міністерство охорони здоров’я систематизовано закупить усе необхідне обладнання”, – розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.


Загалом до переліку із дев’яти приймальних відділень у Львівській області, де повинні виконати реконструкцію та ремонт – КНП Яворівської районної ради Львівської області “Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи”.