У Львівській області понад 18,5 тисяч безробітних

У Львівській області відповідно до статистичних даних станом на 16.04.2020 року за сприяння Львівської обласної служби зайнятості в регіоні роботу шукали 18, 5 тисяч безробітних, з котрих більшість жінки.

Про це інформує Твоя Львівщина, посилаючись на Відділ інформаційної роботи  Львівського обласного центру зайнятості.

За віком найчисельнішою була група безробітних:

  • 45+ років – 38,8%,
  • Молодь до 35 років – 34,4%
  • Особи віком 35-45 склали 26,8%

Як повідомляє директор Львівського ОЦЗ В. Барилюк, найдинамічніше зросла частка безробітних старшого віку (55-59 років).

Більшість клієнтів служби зайнятості – майже 60% – свого часу отримали дипломи вишів, понад 30% здобули професійно-технічну освіту, а кожен десятий пошуковець праці міг «похизуватися» лише середньою освітою.


Світлина – Відділ інформаційної роботи  Львівського обласного центру зайнятості

За професійними групами переважали законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери – 17,2%, 14,9% склали працівники сфери торгівлі та послуг, 13,6% – робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування та машин.

Частка жителів міст у складі робочої сили з числа безробітних, що не була зайнята трудовою діяльністю, становила понад 57%. Клієнти Львівського міського центру зайнятості склали 22% з числа усіх пошуковців заробітку, 28% – це жителі Самбірського, Стрийського, Жидачівського, Золочівського та Старосамбірського районів.


Світлина – Відділ інформаційної роботи  Львівського обласного центру зайнятості

Варто зазначити, що у період дії карантину служба зайнятості дистанційно обслуговує клієнтів. Для цього пропонуємо використовувати номери телефонів «гарячої лінії» базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, а документи відправляти на електронні адреси, зазначені за посиланням: http://bit.ly/2UfFgXl.