У Львівській області внаслідок негоди знеструмлено 139 населених пунктів

Сьогодні, 12 червня, станом на 06:00 год. внаслідок стихії знеструмлені 46 ліній електропередачі 6-10 кВ повністю та 10 частково, 139 населених пунктів повністю та 61 частково у Сокальському, Жовківському, Мостиському, Яворівському, Радехівському, Самбірському, Пустомитівському, Дрогобицькому, Старосамбірському, Сколівському, Стрийському районах, а також у Львові (частково знеструмлені вулиці у мікрорайонах Рясне-1 та Рясне-2, Білогорщі, Брюховичах, Винниках; вул. Лисенецька, Старознесенська, Покутська та ін.).

Про це інформує Твоя Львівщина посилаючись на прес-службу ПрАТ “Львівобленерго”.

Аварійні бригади “Львівобленерго” працюють над відновленням електропостачання. Енергетики також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.


Ілюстративне зображення

“Львівобленерго” у зв’язку з ліквідацією наслідків негоди нагадує правила безпеки:

  1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.
  2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ “Львівобленерго”.
    Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.
  3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.
    Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: у Facebook “Гаряча лінія “Львівобленерго”, на сайті “Львівобленерго” у розділі “Чому немає світла” та у вебчаті на сайті “Львівобленерго”

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.