У Львові можна відкопати авто з-під снігу за гроші

Відкопати машину, яку накрив метровий шар снігу – завдання не з легких і до снаги не усім. З цією негодою у Львові виник новий бізнес – розкопувати авто за гроші. Такі заробітки не тільки прибуткові, а й корисні.

У радіоведучого Андрія Великого машину замело, а в нього ні часу, ні лопати. Вихід підказав інтернет.  Вартість з’ясовує – залежить від обсягів роботи і локації. У центрі найдорожче. Двоє молодих хлопців приїжджають з лопатами. Кажуть: сьогодні це вже четверте авто.  Про це розповіли у сюжеті ТСН.

“Наші послуги коштують від 180 гривень, залежно від складності. За цю машину візьмемо 250 грн. Робота виснажлива але всі займаємося спортом і заодно допомагаємо місту.

Удвох одну машину відкопують за 45 хвилин, якщо інструмент не підведе. Відкопали і ще й підіпхнули, аби виїхав. Хлопці жартують – це як хороше тренування, радять усім спробувати. Підтверджують це і фітнес тренери: лопата – це універсальний снаряд, за допомогою якого ви можете прокачати все тіло.

Олена Некрасова з 10-річним тренерським стажем радить перед роботою розминку, а далі – працювати інтенсивно, але з перервами:

“Варто зробити по 8-10 підходів відгрібання снігу лопатою і потім робити відпочинок. Ви можете перенапружити свої м’язи, крім того, що ви відчуєте крепатуру – можете отримати травму. Під час таких навантажень дуже добре задіяний верхній плечовий пояс, працюють м’язи плечей, повністю працює прес, спина, також працюють ваші ноги. Боротьба зі снігом як фітнес підійде і чоловікам, і жінкам. Буде добре задіяна серцево-судинна система. За годину ви спалюєте 440 кілокалорій”.

Лопата фест – так львівяни назвали безкоштовне відкопування власних подвірь. Люди вечорами виходять цілими родинами, розчищають дороги та тротуари біля будинків. У подвірї працювали зо дві години, але за ніч нападало, тож треба збиратися знову