15 квітня 2020 року у с. Гійче Жовківського району виникла пожежа у цегляній господарській будівлі. В результаті пожежі ніхто не постраждав, проте вогнем знищено дах та перекриття на площі 294 кв.м. та пошкоджено речі господарського вжитку.
Про це інформує Твоя Львівщина, посилаючись на головне управління ДСНС України у Львівській області.
До служби порятунку “101” о 13:58 год надійшло повідомлення про пожежу в с. Гійче Жовківського району, що виникла у цегляній господарській будівлі, критій металочерепицею, розміром 294 кв.м. До місця виклику негайно направили рятувальників 48-го державного пожежно-рятувального поста м. Рава-Руська, місцеву пожежну команду с. Добросин та місцеву пожежну команду с. Бишків.
По приїзду до місця виклику, вогнеборці взялись до гасіння пожежі, які локалізували о 15:10 год, а цілком ліквідували о 15:45 год.
В результаті займання, вогнем знищено дах та перекриття на площі 294 кв.м. та пошкоджено речі господарського вжитку на площі 50 кв.м. Проте вдалось врятувати 2 будівлі поряд.
До гасіння пожежі було залучено 6 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки. Обставини та причини займання встановлюють фахівці.