Тягнибок жорстко відреагував на антиукраїнські заяви послів Ізраїлю та Польщі.

Посли Ізраїлю та Польщі в Україні розкритикували вшанування українською владою та українцями лідерів ОУН Степана Бандери та Андрія Мельника.Їхню спільну заяву опублікувало видання “Європейська правда”

“До відома Львівської обласної ради та Київської міської державної адміністрації. З великим занепокоєнням та сумом ми зауважили, що представники влади різних рівнів України, зокрема Львівська обласна рада та Київська міська державна адміністрація, й досі відзначають історичні події та їхні постаті, які потрібно раз і назавжди засудити”, – йдеться у заяві.

портрет Степана Бандери на КМДА
портрет Степана Бандери на КМДА

Така заява обурила лідера ВО “Свобода” котрий на своїй сторінці в соцмережах опублікував жорстку реакцію на антиукраїнську заяву:

Про істеричну антиукраїнську заяву послів Ізраїлю та Польщі.

1. Це лише перший відгомін політики «какой разніци» проголошеної преЗЕдентом Зеленським. У світі рахуються тільки з сильними – слабких душать. Як кажуть українці: «на похилу вербу й коза скаче».

2. Ми поважаємо право громадян Польщі й Ізраїлю бути патріотами своїх держав, право шанувати своїх героїв. Але очікуємо на таку ж саму повагу. Тому не смійте ставити нас перед вибором, хто наші герої! І не ризикуйте називати наші землі «окупованими територіями Польщі». Бо можемо й нагадати вам про Надсяння, Підляшшя, Холмщину, Лемківщину і Західну Бойківщину.

3. Очевидно, що чекати адекватної реакції на ці випади від влади марно. Але це не означає, що українці беззахисні. Знайте: ми не мовчатимемо й адекватно реагуватимемо на провокативні дії політиків інших держав, які зазіхають на наші території і на українську гідність, принижуючи наших Героїв” – йдеться в повідомленні Олега Тягнибока

фото з відкритих джерел