“Треба карати батьків”: стало відомо, чим закінчилась справа про побиття вчителькою учня на Львівщині

Суд став на бік педагогині, а також зазначив, що поліцейські мали б скласти протокол про адмінправопорушення на батьків учня.

У Львівській області закрили справу проти вчительки Потелицької загальноосвітньої школи, яка на перерві надавала стусанів шестикласнику. Суддя Жовківського райсуду обмежився усним зауваженням і зазначив, що правоохоронці мали б скласти адмінпротокол на батьків учня за те, що він погано висловлювався до вчительки.

Під час судового засідання вчителька визнала свою провину і пояснила, що не стрималася, інформує ZAXID.NET

“Після образливих та принизливих слів, сказаних учнем до неї, як учителя, не змогла опанувати й стримати емоції, не змогла проявити стресостійкість, через що дійсно кричала на учня, шарпала за одяг та нанесла йому стусани в область потилиці. Не бажала таких наслідків, хотіла лише розборонити та владнати конфлікт між дітьми. Впродовж двадцяти років педагогічного стажу у школі така ситуація трапилася вперше”, – пояснила на судовому засіданні свої вчинки вчителька.

За її словами, після інциденту вона просила пробачення в батьків учня та написала заяву на звільнення. Батьки шестикласника надіслали до суду пояснення, в якому зазначили, що не мають жодних претензій і те, що вчителька ніколи раніше погано не ставилася до школяра.

Суддя став на бік вчительки після її пояснень і вирішив не штрафувати та закрити справу, обмежившись усним зауваженням. Водночас в обгрунтувальній частині судового рішення вказано, що поліцейські мали б скласти протокол про адмінправопорушення на батьків учня за неналежне виконання обов’язків з виховання, оскільки той грубо висловлювався до вчительки.

Нагадаємо, інцидент у Потелицькій школі  стався 3 грудня 2020 року. Вчителька української мови та літератури кілька разів вдарила учня по голові під час перерви.