Терміново! Просимо допомогти 4-річній Єві з Прикарпаття у боротьбі з раком (ФОТО)

Єві Юхман – всього 4 рочки. І у неї – рак. Українські лікарі не змогли допомогти дівчинці, тож її направили лікуватися в Ізраїль.

Як повідомили у спільноті Допомога Єві / Save Eva Yukhman, незапланована госпіталізація Єви, яка сталась 3 серпня через раптове підняття температури, продовжується. Весь тиждень проводились різного роду аналізи і дослідження з метою пошуку причини підвищеної температури, що іноді сягала вище 40 та супроводжувалась судомами. Доводилось двічі – тричі на день збивати високу температуру жарознижуючими препаратами. Лише протягом останніх двох діб прийом таких препаратів зменшили до одного разу на добу.

Весь цей час Єва цілодобово приймає антибактеріальні антибіотики та противірусні ліки , а також внутрішньовенно – поживні речовини через відсутність апетиту та, відповідно, звичного харчування.

Проведена біопсія з рани на нозі вчора надала першу інформацію про можливе зараження, що, на думку лікарів, теоретично також може бути причиною підвищеної температури.

У понеділок, 17 серпня, проведено МРТ цієї ділянки ноги, а також повторна комп’ютерна томографія грудей та внутрішніх органів.

“Незапланована госпіталізація Єви супроводжується великими витратами, тому ми змушені знову і знову звертатись до Вас по допомогу! Наша маленька принцеса залишається сповненою дитячим позитивом та передає Вам вдячність за щиру та щедру допомогу! А нас, батьків та родину, не перестає вражати людське добро!”, – просять рідні.

Допомогти Єві ви можете наступним чином:

Перекази можна здійснювати на картку ПриватБанку батька Єви (Юхман Юрій Михайлович): 5363 5420 1200 8257 або Монобанк 4441 1144 5088 1196

З-за кордону можна здійснити переказ безпосередньо на IBAN в Україні, або в онлайні на https://www.paypal.me/HelpEvaYukhman (https://www.paypal.me/HelpEvaYukhman)

На цьому сайті завантажено усі документи, що свідчать про хворобу Єви, а також реквізити: savevayuhman.org

Маленьку прикарпатку, яка бореться з раком, позапланово госпіталізували. Потрібна допомога