Сьогодні уряд розгляне п’яну поведінку замміністра Немилостивого, який кидався на поліцію

Віталія Немилостивого – заступника віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського – зупинили поліцейські, які запідозрили чоловіка у водінні в нетверезому стані.

Відповідне відео, зняте нагрудною камерою одного з поліцейських. Про це пише  OBOZREVATEL, передає Твоя Львівщина.

Судячи з оприлюдненого запису, Немилостивий відмовився оформляти протокол, намагався піти з місця інциденту й навіть влаштував штовханину з патрульними.

Заступник Уруського спілкується з поліцейськими

На відео зображено момент, як чоловік іде з ключами (очевидно, від авто) до співробітників Національної поліції. У цей момент полісмен, звертаючись до колеги, сказав: “Він синій наглухо”.

Заступник Уруського спробував віддати ключі патрульним і піти, але правоохоронець не давав йому цього зробити. Коли коп пішов за чоловіком та закликав його зупинитися, той сказав: “Я заступник міністра!”.

Між водієм і правоохоронцями сталася перепалка, під час якої Немилостивий кричав, щоб копи “прибрали руки”. На записі також є момент штовханини між чиновником і патрульними.

Пізно вночі прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що вранці 21 січня відбудеться позачергове засідання Кабінету міністрів, на якому буде розглянуто питання про звільнення Немилостивого.

“На порядку денному одне питання – звільнення заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немилостивого. Я вже не раз говорив – в нашому уряді немає недоторканних. Ще раз доведемо ці слова діями”, – підкреслив глава уряду.