Скандал: тренер отримав жовту картку, сказавши арбітру розмовляти українською

Скандальна ситуація сталася в матчі між “Львовом” та “Колосом”.

Віталій Шумський - головний тренер ПФК Львів / фото ПФК Львів

Віталій Шумський – головний тренер ПФК Львів / фото ПФК Львів

У матчі 15-го туру УПЛ “Львів” – “Колос” стався конфлікт між головним тренером львів’ян Віталієм Шумським та арбітрами матчу.

На 67-й хвилині матчу головний арбітр матчу Віктор Копієвський показав Шумському жовту картку після того, як тренер сказав резервному арбітру Миколі Кривоносову, щоб той розмовляв українською мовою. Кривоносов розцінив це як тиск на суддю і попросив головного арбітра показати Шумському “гірчичник”.

Як повідомляє Tribuna.com, після гри Шумський прокоментував даний інцидент у програмі “Тур Online” на каналі “Футбол 2”.

“Я хочу спілкуватися українською мовою, а мені за це дають жовті картки. Я не можу зрозуміти, за що отримав попередження. Я б хотів, щоб четвертий арбітр пояснив всій Україні, через що він попросив дати мені жовту картку. Це прецедент, так не може бути”, – зазначив Шумський.

“Я підійшов до четвертого судді і сказав йому щось по грі. Він почав розмовляти зі мною російською мовою, а я поставив йому питання: “Чому ви розмовляєте зі мною російською мовою?”. А він по рації передав головному рефері, щоб мені дали жовту картку. Я запитую у головного судді: “За що мені жовта картка?”. Він мені не пояснив. Я б хотів, щоб всій Україні бригада арбітрів відповіла, за що вони мені дали жовту картку, тому що так не може бути”, – розповів тренер.