«Ситуація погана, через обстріли росіян загинуло 111 людей»: Сєнкевич закликав місцевих жителів покинути місто

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич рекомендує жителям евакуюватись через посилення постійних обстрілів з боку російських окупантів.

Про це він сказа в інтервью Радіо Свобода, пише Варта1

“Я рекомендую всім покидати місто. Всім, хто хоче залишитись живим, бо невідомо, коли це все закінчиться. На сьогодні, за нашими підрахунками, з 480 тисяч жителів Миколаєва, які були до війни, в місті залишилось близько 230 тисяч.

Мало того, я рекомендую людям не повертатися у Миколаїв. Буде якось, розумієте, неправильно просидіти там 3 чи 4 місяці війни десь в іншому місці, врятувати своє життя, повернутися і загинути тут від бомби, яка може залетіти кожного дня. Це небезпечно. Навіщо повертатися? Я думаю, що сьогодні це недоречно – повертатися в місто, поки ця ситуація у нас, скажімо так, не налагодиться. Хоча б поки ми не відсунули ворога далі до Херсона або навіть до Криму”, – наголосив мер.

Ситуацию в Миколаєві Сєнкевич назвав «дуже поганою».

«Ситуація загалом дуже погана. Нас щодня обстрілюють. Загалом у нас на сьогодні загинуло 111 людей. Одна з них – дитина. Також поранено у нас 502 особи, з них – 6 дітей (станом на 21 червня – ред.). Обстрілюють нас майже кожного дня різними типами снарядів. Десь 80% цих снарядів – це снаряди касетного типу. Тобто реактивні системи залпового вогню типу »Смерч« чи »Ураган”, – пояснив він.

Мер зазнчив, що по Миколаєву стріляють з Херсонської області, тому неможливо завчасно запустити сирену через невелику відстань. 

Водночас голова обласної військової адміністрації Віталій Кім заперечив достовірність повідомлення про термінову евакуацію з Миколаєва.

Про це він написав у Телеграмі,

“Уже зранку було п’ять дзвінків про начебто термінову евакуацію з Миколаєва. Розмістили в ЗМІ новину, там цитата Олександра Сєнкевича. Він, як і раніше, рекомендує всім, хто має можливість, виїжджати з міста. Для цього надаємо автобуси. Нічого не змінилося. Навпаки ми маємо успіх, розвиваємо його. Ситуація така ж, як і чотири тижні тому. Причин для паніки немає”, – сказав голова ОВА.