Російські окупанти вбили 8-річну дівчинку, яка сиділа на порозі будинку та читала книжку

Російські війська продовжують обстрілювати Харківщину. 21 червня під час обстрілу села Безруки Дергачівського району загинула 8-річна дівчинка Маргарита Гапоненко. Її тітка в тяжкому стані у лікарні, за її життя борються лікарі.

Про це повідомляє obozrevatel

Читала книжку

Трагедія в селі Безруки Дергачівського району Харківської області сталася вдень 21 червня. 8-річна Маргарита Гапоненко сиділа на порозі будинку й читала книжку. Її тітка Юлія Корецька розвішувала білизну у дворі.

“Як розповідають сусіди сім’ї, мама Людмила кликала Риту додому. Але вона відповіла: “Чекатиму на тебе тут, щоб прочитати тобі книжку”. І в цей час у двір їхнього будинку прилетіла касетна бомба. Риточка загинула, а Юля у важкому стані, зараз вона в лікарні”, – розповіла знайома сім’ї.

Це село давно перебуває під російським обстрілом. Воно розташоване всього за 12 кілометрів від кордону з Росією, Білгородською областю. І звідти часто летять снаряди по будинках мирних українців.

Ворогу все одно куди стріляти. Того ж дня в іншому селі Уди загинули одразу троє мирних жителів.

Дівчинка перейшла до третього класу

Загибла Маргарита цього року закінчила 2-й клас і перейшла до 3-го.

У Маргарити залишилася мати, батько дівчинки помер. Вони жили в одному будинку з тіткою – сестрою мами Юлією, яка серйозно постраждала від вибуху. У селі також мешкає брат мами.

До війни мати дівчинки працювала на місцевому заводі. Нині завод стоїть. Самі Безруки давно спорожніли, багато жителів евакуювалися доки ще була така можливість. У селі залишилися лише старі люди. Чому родина не поїхала, сусіди не знають, може, вважали, що пересидять, а потім уже було пізно.

Маленьку Маргариту поховали в середу, 22 червня. 

Джерело: obozrevatel