Під час ракетного удару по Вінниці загинули мама разом із 7-річним сином (ФОТО)

Під час ракетного удару, якого 14 липня завдала Російська Федерація по Вінниці, загинули мама з маленьким сином. Вікторія Рекута та її син Максим у момент удару російських воєнних злочинців перебували у клініці “Нейромед”, куди вони приїхали на прийом з одного з сіл на Вінниччині.

Про це повідомляє obozrevatel

Про це повідомила журналістка Ірина Лупешенко. Вона також показала фото ще двох безвинних жертв Росії.

Журналістка звернулася до земляків і закликом зустріти тіла вбитих мами і сина, яких 15 липня мають привезти у рідне село Малу Мочулку з Вінниці. Вони перебували у медичному центрі, куди вдарила російська ракета. Максиму було всього лише 7 років.

“За кілька годин тіла матусі Вікторії Рекути і її янголятка Максимка Жарія, які загинули від ракетного обстрілу клініки Нейромед у м. Вінниця, привезуть до рідної домівки у Малу Мочулку. Прохання до всіх, хто зможе Будь ласка, вийдіть на центральні вулиці своїх сіл та Теплика, аби зустріти їх живим коридором”, – закликала Лупешенко.

Журналістка також опублікувала фото безвинних жертв російської агресії.

“За збігом обставин і волею долі вони теж стали жертвами цієї ненависної нам війни…Мирні люди… Мама і крихітка-синочок… За що?! Хай будуть прокляті ті нелюди”, – написала Лупешенко.

Вона також додала, що про точний час і місце прощання з загиблими мамою і сином буде повідомлено пізніше.

Нагадаємо, 14 липня Росія завдала ракетних ударів по Вінниці. У результаті ударів у місті спалахнули пожежі, відомо про 23 загиблих мирних жителів, вбито трьох дітей: 4-річну Лізу, а також двох хлопчиків, 7 і 8 років. Їх не змогли ідентифікувати одразу.

По медичну допомогу звернулися 183 поранених, 82 з них госпіталізовано. Поранення отримали 4 дитини.

15 липня у Вінниці та області оголошено днем жалоби за загиблими унаслідок теракту РФ.