Підліток кинувся рятувати і обгорів: на Львівщині у Різдво згоріла церква – фото

У селі Грицеволя Радехівського району Львівської області напередодні ввечері до щенту згоріла церква. Рятувальника вдалося зберегти тільки дзвіницю. Постраждав неповнолітній хлопець, який одним з перших кинувся гасити пожежу самотужки.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Львівській області.

Інцидент стався ввечері в п’ятницю, 25 грудня. Рятувальникам повідомили про займання о 21.08 год.

Вогонь спалахнув у дерев’яній церкві села Грицеволя на вул. Шевченка, 22. Церква площею 14×10 метрів і заввишки 15 м була крита бляхою.

На місце події негайно вирішили рятувальники відразу з кількох районів області. У час їхнього прибуття вогонь уже повністю охопив церкву.

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЛЬВІВСЬКО-СОКАЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) ПАРАФІЇ СВЯТОГО СИМЕОНА СТОВПНИКА У СЕЛІ ГРИЦЕВОЛЯ РАДЕХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”

Довідка: Дерев’яна церква Святого Симеона Стовпника знаходиться на південно-західній околиці села Грицеволя, на підвищенні, біля лісу. Збудована коштом добровільних пожертв парафіян у 1948 році замість попередньої деревяної церкви з ХІХ століття. За конструкцією хрестова у плані, на бетонному фундаменті. До бабинця від заходу прибудований широкий присінок. Стіни церкви повністю покрили пластиком. З північної сторони святині знаходиться невисока дерев’яна дзвінниця. Від протилежної сторони церкви стоїть маленька дерев’яна закрита капличка. З півдного сходу і заходу храм оточує цвинтар.

Займання гасили впродовж двох годин. До цього часу церква вигоріла майже вщент. Врятувати вдалося тільки дзвіницю.

На Львівщині у Різдво згоріла церква - Грицеволя - фото

Постраждав 17-річний юнак

Унаслідок пожежі постраждав 17-річний хлопець. Він отримав опіки шиї, обличчя та верхніх кінцівок. Від госпіталізації підліток відмовився.

На Львівщині у Різдво згоріла церква - Грицеволя - фото

Причини пожежі наразі з’ясовують правоохоронці.