Поліція Львівщини склала 163 протоколи за порушення карантинних вимог (ФОТО)

Від початку місяця на території Львова та області поліція склала 163 протоколи про порушення карантинних вимог. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.

“З метою виявлення порушень карантинних обмежень на території міста Львова та області продовжують роботу мобільні рейдові групи, до складу яких увійшли співробітники Держпродспоживслужби, поліції та органів місцевого самоврядування.

Групи перевіряють суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади спорту, культури, освіти та громадський транспорт.” – повідомили у поліції, пише Варта1.

Так за результатами перевірок рейдових груп у період від 30 жовтня до 8 листопада у Львові та в області виявлено майже 1200 порушень карантинних норм. Складено 163 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та 1015 – про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці Львівщини закликають усіх мешканців та керівників суб’єктів господарювання неухильно дотримуватись карантинних обмежень – бережіть життя та здоров’я як власне так і оточуючих.