Побила на очах в однокласників: як покарали вчительку, яка побила учня на уроці

Вчителька з Львівщини, яка вдарила учня, написала заяву на звільнення, відтак її звільнили. Про це у коментарі Суспільному повідомила директорка Потелицької школи Світлана Ковальчук.

У селі Потелич Жовківського району учителька, яка працювала заступницею директора із виховної роботи кілька разів вдарила учня. Таке відео оприлюднили на YouTube-каналі Varta1. У поліції з’ясували, інцидент трапився 3 грудня.

“Мене у цей момент не було, я була на нараді директорів. Це сталося на перерві, діти побилися, вчителька пішла їх розбороняти. Вони пішли до класу, вона пішла за ними, щоб переконатися, що все гаразд, зайшовши в клас, хлопець сказав “Вийди звідси, чого ти сюди прийшла”, ну і вчителька, її емоції переважили”, — каже директорка Світлана Ковальчук.

За словами Світлани Ковальчук, вчителька шкодує про те, що зробила. Досі жінка близько 20 років працювала у школі.

“Вона строга, вимоглива, але рукоприкладства не було жодного разу. По-перше, вчителька наступного дня зустрілася із батьками. Батьки не хотіли це відео розголошувати, хотіли покарати її доганою. Але є дистанційне навчання. Відео поширили з однієї групи у іншу без дозволу і воно пішло у маси”, — каже директорка школи Світлана Ковальчук.