“Нещодавно поховала батька”: в трагічній ДТП загинула молода мати двох дівчаток

На Закарпатті сталася смертельна ДТП: мікроавтобус вилетів на зустрічну смугу й зіткнувся з вантажівкою. В результаті загинула молода мама двох дітей. Її доньки й чоловік зараз перебувають в лікарні у важкому стані.

Чоловік виїхав на зустрічну смугу, внаслідок аварії дружина загинула на місці Аварія сталася 20 липня в Мукачівському районі. Мікроавтобус Mercedes Vito виїхав на зустрічну, його сильно понівечило після зіткнення з вантажівкою. 23-річна Карина Егреші загинула на місці. Її 33-річний чоловік Ярослав, який був за кермом, а також дві дочки зараз перебувають у лікарні у важкому стані. Дівчаткам усього 5 і 7 років.

Чоловіка доправили в лікарню в Мукачеві для консультації нейрохірурга. А старша дочка потрапила в лікувальний заклад в Ужгороді, у неї черепно-мозкова травма. Молодшу ж ввели в медикаментозний сон.

Нещодавно поховала батька Півтора місяця тому в загиблої Карини в родині сталося горе – вона поховала батька. “Наче батько покликав її за собою. Вона дуже переживала через смерть тата. А тепер і сама загинула. Дай бог, щоб діти вижили і чоловік. Звичайно, маму дівчаткам вже ніхто не замінить”, – зітхає знайома родини Анна. Знайомі припускають, що аварія могла статися через те, що чоловік заснув за кермом. Вони їхали з Києва, дорога була довгою. ДТП сталася вже зовсім недалеко від будинку. Хоча точні причини трагедії зараз встановлює поліція.

“Карина була дуже працьовитою. Незважаючи на те, що в неї дві дочки, сама вона молода мама, але поки діти були в садку, вона примудрялася підпрацьовувати. Її чоловік їздив на заробітки за кордон, так вони й жили”, – говорить її знайома Діана. Друзі розповідають, що діти для Карини були сенсом життя, а чоловіка вона дуже любила. З Ярославом вони познайомилися давно, через спільних друзів. Жило подружжя завжди дуже дружно.