На Пустомитівщині відбулось відкриття поліцейської станції (фото)

Сьогодні, 7 квітня, у селі Підгірне Підберізцівської територіальної громади запрацювала поліцейська станція. Це службове приміщення, яке використовуватиме Поліцейський офіцер громади виконуючи покладені на нього завдання з охорони громадського порядку.

Про це інформує Твоя Львівщина посилаючись на прес-службу Львівської ОДА.

У відкритті поліцейської станції взяв участь голова Львівської ОДА Максим Козицький.
“Це – великий кредит довіри до всіх тих, хто буде тут перебувати. Люди повірили і дали кошти на облаштування. І відсьогодні ви маєте виправдати цей людський кредит довіри. Ви маєте бути партнерами громади і стати гарантом громадської безпеки. Девіз поліції «служити і захищати». Виправдайте його і не розчаруйте всіх тих людей, які вам вірять і готові підтримувати”, – додав очільник Львівської ОДА.


Поліцейський офіцер громади Володимир Буряк стане партнером голови громади та обслуговуватиме лише цю громаду. Він буде доступний для населення цілодобово та надаватиме поліцейські послуги у сфері безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, виявлятиме та припинятиме кримінальні та адміністративні правопорушення, створюватиме безпечний простір шляхом внесення пропозицій по безпекових програмах.

Поліцейська станція працюватиме для населення на вул. Наукова, 1, села Підгірне.


30 липня 2020 року між ГУНП та Підберізцівською ТГ було укладено меморандум про співпрацю сторін в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Для забезпечення безпечного простору та з метою реалізації основної мети проєкту -безпеки кожного мешканця громади, провели відбір кандидата на посаду Поліцейського офіцера громади. За результатами усіх етапів відбору, поліцейський пройшов спеціальну підготовку та опанував фахові дисципліни у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Навчання провели за підтримки міжнародних партнерів ICITAP.
Національна поліція ж, спільно з міжнародними партнерами забезпечила поліцейського автомобілем та всім необхідним для виконання завдань у своїй громаді.