На Львівщині 14-річний підліток потрапив в лікарню через укус змії

У суботу, 20 серпня, в селищі Верхнє Синьовидне змія вкусила за руку хлопця 2008 року народження, його госпіталізували в реанімаційне відділення Сколівської центральної лікарні.
Стан дитини – середньої важкості.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області, інформує Твоя Львівщина.Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців з проханням бути обережними та уважними у лісі і на природі у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі.

“Пам’ятайте, якщо ви випадково побачили змію поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. У ліс краще взувати високе, щільне взуття, що змія не прокусить”, – застерігають рятувальники.


За це літо на Львівщині в реанімацію через укуси змій потрапило більше 20 людей, хоча постраждалих від плазунів може бути ще більше, адже не всі звертаються по медичну допомогу. Найчастіше випадки укусів змій фіксують у гірській місцевості Львівщини.