На трасі Тернопіль — Львів у селі Плугів автомобіль Nissan Primera злетів у кювет, водій загинув на місці. Про це повідомили у Золочівському управлінні ДСНС Львівщини.
![](https://tl-news.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/PhotoCollage_1657525633336-1-1024x576.jpg)
11 липня 2022 року о 06:09 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в с. Плугів, Золочівського району на трасі Тернопіль-Львів водій автомобіля “Nissan Primera”, чоловік 1981 року народження, не впорався з керуванням, злетів у кювет та перекинувся.
Пожежно-рятувальним відділенням проводились роботи по деблокуванню загиблого за допомогою гідравлічного інструменту та відключенню акумуляторної батареї.
До місця події виїхали рятувальники 13 ДПРЧ м. Золочів
![](https://tl-news.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/FB_IMG_1657525579942-768x1024.jpg)
![](https://tl-news.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/FB_IMG_1657525582264-768x1024.jpg)
![](https://tl-news.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/FB_IMG_1657525586994-769x1024.jpg)
Внаслідок ДТП водій автомобіля загинув на місці.