На Львівщині знеструмлено 22 населені пункти внаслідок негоди

Сьогодні, на Львівщині станом на 10:00 год. внаслідок стихії знеструмлені 2 лінії електропередачі 6-10 кВ повністю та 8 частково, 22 населені пункти повністю та 8 частково у Яворівському, Мостиському, Городоцькому, Жовківському, Пустомитівському, Сокальському та Сколівському районах.

Про це інформує Твоя Львівщина посилаючись на прес-службу ПрАТ “Львівобленерго”.

Як висвітлено на сайті “Львівобленерго” у розділі “Чому немає світла”, було знеструмлено повністю або частково наступні населені пункти:

 • Яворівський р-н.: с. Великі Гори, с. Великі Макари, с. Верхутка, с. Висіч, с. Вороблячин, с. Дубровиця, с. Жорниська, с. Зарубани, с. Лісопотік, с. Лозино, с. Луг, с. Прилбичі, с. Принада, с. Рішин, с. Рокитне, с. Салаші, с. Середина, с. Середкевичі, с. Середній Горб, с. Слободяки, с. Смолин, с. Сопіт, с. Ставки, с. Страдч, с. Шаварі, с. Ясниська;
 • Мостиський р-н.: с. Боєвичі, с. Волиця, с. Воля Малнівська, с. Дубинки, с. Завада, с. Заверхи, с. Загорби, с. Крив’яки, с. Мазури, с. Малнів, с. Мартини, с. Мелешки, м. Мостиська, с. Пихи, с. Старява, с. Тщенець, с. Черневе;
 • Городоцький р-н.: с. Родатичі;
 • Жовківський р-н.: с. Віднів;
 • Пустомитівський р-н.: с. Давидів;
 • Сокальський р-н.: с. Волсвин, с. Межиріччя, с. Поториця, м. Сокаль, с. Гірник;
 • Сколівський р-н.: с. Гребенів.

Над відновленням електрозабезпеченням працює 12 аварійних бригад “Львівобленерго” у складі 47 працівників та задіяно 14 одиниць техніки.
Енергетики також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.

Окрім того, за прогнозами синоптиків сьогодні на Львівщині також очікуються грози.“Львівобленерго” нагадує правила безпеки:

 1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.
 2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ “Львівобленерго”.
  Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.
 3. Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.
  Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити: у Facebook “Гаряча лінія “Львівобленерго”, на сайті “Львівобленерго” у розділі “Чому немає світла” та у вебчаті на сайті “Львівобленерго”

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.