На Львівщині була загроза ракетного удару стратегічної авіації росії зі сходу: голова Львівської ОВА Максим Козицький

На Львівщині за добу від 8 ранку 25 травня до 8 ранку 26 травня один раз спрацювала система оповіщення населення. Про причину сповіщення розповів голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«Один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару стратегічної авіації росії зі сходу.» – повідомив Максим Козицьки.

Він зазначив, що загроза не справдилася. Небо над Львівщиною залишилось спокійним.

Також мешканців міста і області наполегливо просять не ігнорувати системи тривоги, діяти згідно інструкцій та перебувати в укриттях.

Окрім того на Львівщині 5 пожеж були вимушені ліквідовувати працівники ДСНС через паліїв.

«Прошу бути особливо обережними у найближчі два дні, оскільки попереджають про надзвичайну(5 клас) і високу(4 клас) пожежну небезпеку.»- додав очільник ОВА.  

Вимушені переселенці, які б потребували тимчасового прихистку, за добу не зголошувалися. Це вперше, відколи Львівщина почала приймати на тимчасове проживання людей з інших областей.

Зазначається, що на всіх переходах Львівщини кордон на виїзд за добу перетнули майже 20 тисяч осіб.

Через західний кордон з України виїхали 35 тисяч людей. Повернулися – 36 тисяч громадян України.

На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів: «Рава-Руська» та «Шегині» – вантажівки в обох напрямках; «Грушів» – легкові автомобілі та автобуси на в’їзд; «Смільниця» – легкові автомобілі на в’їзд; «Краківець» – легкові автомобілі та автобуси на в’їзд, вантажівки по обидві сторони кордону.

Поліція опрацювала 1360 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.