Найменша волонтерка України: 5-річна дівчинка стала рекордсменкою, допомагаючи ЗСУ

5-річна Марія Макеєва з Кривого Рогу разом з 9-річним братом Олександром зібрала понад 35 тисяч гривень для потреб ЗСУ, виступаючи у центрі Львова.

Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, інформує Твоя Львівщина.


“П’ятирічна Марія, яка з рідними виїхала з Кривого Рогу на Львівщину через воєнні дії рф, увійшла у Національний Реєстр Рекордів як наймолодша волонтерка, яка своїм виступом зібрала для потреб ЗСУ 35 тисяч 492 гривні”, – повідомив він.

Варто зазначити, що брат маленької волонтерки також вже є рекордсменом України в іншій номінації.

Виступ 5-річної юної рекордсменки тривав 9 годин 54 хвилини.

Мама Марії та Олександра розповідає, як спершу діти вийшли пограти біля Оперного театру. Їх прогнали вуличні музиканти, мовляв, усі місця розписані, радили йти до мерії. Там до дітей приглядалася Муніципальна варта, але побачила, що діти збирають кошти для ЗСУ й дозволила грати.

5-річна Марія ніколи не займалася вокалом. Тож її бажання допомогти армії у такий спосіб стало несподіванкою для родини.Діти мріяли назбирати кошти на бронежилет, але, як з’ясували батьки, в той момент на передовій дуже були потрібні тепловізори. Тож за допомогою волонтерського фонду, який до дитячих коштів ще доклав певну суму, придбали тепловізор INFIRAY СL35 M та передали нашим бійцям на передову.


Це не поодинокий випадок, коли діти активно долучаються до допомоги ЗСУ. Нагадаємо, що у Чернігові 8-річний Сергій Мороз влаштовує концерти, щоби зібрати гроші для Збройних сил України. Йому вдалося накопичити вже майже 60 тисяч гривень.