Мешканка Львівщини організувала бордель під виглядом масажного салону (ФОТО)

Жителька Львівської області організувала роботу борделю під виглядом масажного салону у селі Яблуниця на Прикарпатті. У салоні працювали дівчата, яких вербували, користуючись їхнім уразливим матеріальним становищем.

Про це повідомилии у пресслужбі поліції Івано-Франківської області.


Будинок розпусти функціонував під виглядом масажного салону на території Поляницької територіальної громади.

Незаконний бізнес організувала 30-річна мешканка Львівської області. У салоні працювало декілька молодих дівчат, яких вербували, користуючись їхнім уразливим матеріальним становищем. Йдеться про мешканок Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Сумської та Харківської областей, віком від 18 до 30 років. Місячний дохід становив близько 150 тисяч гривень, а вартість послуг – від 2 000 до 10 000 гривень за годину.

В ході обшуку правоохоронці вилучили низку речових доказів: документацію, записники з нотатками, близько десяти тисяч гривень готівкою, банківські картки, мобільні телефони та планшетні комп’ютери.

За цим фактом слідчі проводять досудове розслідування в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 303 Кримінального кодексу України – сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією. Наразі організаторці повідомлено про підозру. За скоєне жінці загрожує до 5 років позбавлення волі.