Зняла труси і провокативно осквернила: у Львові дівчина сходила до туалету під пам’ятник Бандері

Мережу шокував інцидент, який нещодавно трапився у Львові. Молода дівчина справила нужду прямо під пам’ятником Степану Бандері на однойменній вулиці, повідомляє Твоя Львівщина з посиланням на “24 канал”.

Шокуюче відео з’явилося на ресурсі “Vimeo” 3 грудня, близько 15:00 год. Найімовірніше, що його зняли ще восени, але опублікувати чомусь вирішили згодом.

Опубліковане відео цинічно назвали “Запрошення до мирної розмови”. “Благодійний фонд “червона сеча”, — коротко зазначили в описі. Що це означає — невідомо. Втім, користувач фейсбуку Олександр Андріяш, який одним із перших поширив ці кадри, підписав їх так: “Червона сеча атакує провідника українського народу (неймовірне осквернення)”.

На відео видно, як молода дівчина присіла під пам’ятником і справляє нужду. Після цього воно демонстративно одягає труси, шорти та йде. На фоні весь цей час лунає пісня “Батько наш, Бандера”. Станом на 20:30 ролик неможливо переглянути за посиланням на Vimeo. Судячи зі всього, його видалили після значного розголосу.

Що відомо про ймовірну авторку відео

На сторінці автора у Vimeo було вказано, що профіль належить Наталії Дерев’янко. Наразі, її “Instagram”-сторінку може переглядати лише обмежене коло користувачів.

Ймовірно, що ця дівчина веде у фейсбуці сторінку з назвою “Адольф Отченашкін”. У профілі зазначено, що їй — 4 роки, а родом вона нібито з Києва.

В останньому дописі у соцмережі вона якраз поскаржилася на “інтернет-сафарі” проти неї через відео з пам’ятником Бандері. Дівчина показала скриншоти погроз та закликів вибачитися за скоєне.

Очевидно, що дівчина, присутня на обурливому відео біля пам’ятника Бандері, є учасницею так званого артколективу “Воїни добра і світла”.

Його члени поширюють неоднозначний контент у мережі. Наприклад, фото з використаною прокладкою на обличчі чи презервативом у зубах.

Журналісти вже звернулися за коментарем до львівських правоохоронців, щоб дізнатися, як вони реагуватимуть на цей інцидент.